Szanowni Państwo,

w roku szkolnym 2020/2021 w naszej szkole zostaną utworzone dwie grupy przedszkolne. Przydział dzieci do poszczególnych grup nastąpi w II połowie sierpnia. Wychowawca grupy prowadzić będzie zajęcia z wychowania przedszkolnego, łącznie 22 godziny. Oprócz tych zajęć będzie również język angielski i rytmika, w wymiarze 1 godziny tygodniowo (dwa razy po pół godziny), a także religia – 1 godzina tygodniowo (dwa razy po pół godziny), dla tych dzieci, których Rodzice wyrażą wolę ich uczestnictwa w tych zajęciach. Na terenie szkoły odbywać się będą także zajęcia dodatkowe: z logopedii czy gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej.

W szkole będzie można skorzystać z opieki świetlicowej w godzinach 7:00–17:00 oraz z obiadów przygotowywanych w szkolnej kuchni (zapisy na początku roku szkolnego).

Panie Wychowawczynie przyszłorocznych oddziałów przedszkolnych, przygotowały spis podręczników i ćwiczeń, a także wyprawkę Przedszkolaka. Podany zestaw podręczników i ćwiczeń oraz wyprawkę Rodzice kompletują we własnym zakresie.

Życząc Państwu i naszym przyszłym Wychowankom pięknych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji, z niecierpliwością czekamy na nowy rok szkolny 2020/2021. Do zobaczenia 1 września.

Anna Dreliszak

wicedyrektor