Liczę, planuję, oszczędzam, inwestuję

Dzięki podjętej współpracy z Wydziałem Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej uczniowie naszej szkoły mają możliwość uczestniczenia w cyklicznych warsztatach prowadzonych na uczelni wyższej.

25 października 2021r. odbyło się pierwsze spotkanie, pt. „Menedżer czy przedsiębiorca?” Uczniowie klas siódmych odkrywali czym jest przedsiębiorczość i jakie cechy powinien posiadać przedsiębiorca. Prowadząca warsztaty pani dr Katarzyna Stankiewicz, pochwaliła uczniów za niezwykle trafne definiowanie tegoż zagadnienia.

Zajęcia prowadzone na uczelni przez pracownika naukowego to możliwość „bycia jak student”. Uczniowie zwiedzili gmach Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, skorzystali ze studenckiej szatni, odpoczywali na studenckich kanapach, zwiedzili studencki barek oraz z ostatniego piętra uczeni podziwiali piękną panoramę Wrzeszcza.

Czekamy na kolejne zajęcia, które odbędą się już za trzy tygodnie.