Witamy w czwartek 👩👦 08.04.21

 

Zapraszamy do tworzenia własnej gry planszowej. Wystarczy kartka dowolnego formatu i materiały, które znajdziesz w domu.  Nadaj jej tytuł i opisz jej przebieg:

GRA

Pamiętajcie, aby w sieci nie upowszechniać swojego wizerunku którego wykorzystanie przez inne osoby mogłoby być dla was niemiłe. Nie wszyscy pamiętają bowiem o zasadzie „Szanuj innych w sieci!”. Oto taki przykład „Owieczka bez kożuszka”

"Owieczka bez kożuszka"

 A teraz dłużej nie czekamy - zygzaka zaczynamy. Zygi,zygi,zygi😂😂😂

Zygi, zygi, zygi :)

  Krzyżówki dla mądrej główki

Krzyżówka

Zapraszamy  jutro!

Zdjęcia prosimy przesyłać na mail : renata.teresa@yahoo.pl 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witamy na nowej stronie zdalnej świetlicy. Znajdziecie tu propozycje gier i zabaw, piosenek oraz pomysły na prace plastyczne.

Zapraszamy do poczytania i zabawy!

Środa 🙇💗 07.04.21

W tym tygodniu będziemy rozmawiać o bezpieczeństwie w sieci. 

Współczesny świat zmienia się na naszych oczach… Zewsząd otaczają nas ekrany komputerów, tabletów, smartfonów, coraz okazalszych odbiorników TV. Często ułatwiają nam one życie, lecz również stają się coraz powszechniejszym sposobem spędzania czasu przez dorosłych oraz dzieci. Nasze pociechy, jak obserwujemy chyba wszyscy, w coraz młodszym wieku fascynują się rzeczywistością wirtualną. Pragniemy zatem podzielić się z Państwem informacjami, którymi w ostatnim czasie mocno się interesujemy i które uważamy za ważne ze względów wychowawczych. Korzystając z dobrodziejstw współczesnych technologii komputerowych pamiętajmy by uczynić wszystko, aby nasze dzieci były bezpieczne w cyberprzestrzeni… 

KLIKNIJ TUTAJ

Proponujemy również zabawy plastyczne 

KOLOROWANKI

Posłuchajcie też o czym mówi znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc ...

KLIKNIJ TUTAJ

Bądźcie ostrożni i rozważni!

 

Zapraszamy do zabawy i wykorzystania barwników. Przygotujcie galaktykę w słoiku :-)

GALAKTYKA W SŁOIKU

Zdjęcia prosimy przesyłać na mail : renata.teresa@yahoo.pl