23 listopada 2022 r. uczniowie klasy kl. 8 gr. 1 i 2 matematyka uczestniczyli w kolejnych zajęciach na PG.

Na spotkaniu z panią  dr Katarzyną Kubiszewską dyskutowali na tematy „Gdybym był bogaczem…o tym jak inwestować i oszczędzać, czyli słów kilka  o finansach osobistych. Gdzie pozyskać kapitał na swój biznes? Jak przedstawić swój pomysł? Dlaczego jego projekt jest lepszy?”
7 grudnia 2022 r. uczniowie klasy kl. 6, 7 gr. 1 matematyka uczestniczyli w kolejnych zajęciach na PG.

Na spotkaniu z panią  dr Katarzyną Stankiewicz dowiedzieli się jaka jest różnica między menadżerem a przedsiębiorcą, a 14 grudnia 2022 r. na zajęciach   z panią dr Anielą Mikulską zostali wtajemniczeni w gospodarkę rynkową.