KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego Szkoły Podstawowej nr 55  w Gdańsku  w następujących dniach nie będzie zajęć opiekuńczo- dydaktycznych dla klas  I- III na terenie szkoły, zdalnego nauczania i konsultacji:

• 12 czerwca 2020 (piątek po Bożym Ciele),

• 16, 17, 18 czerwca 2020 (egzamin ośmioklasisty).

Od 15 czerwca 2020 zdalne nauczanie na platformie TEAMS będzie odbywało się jedynie w bloku przedpołudniowym.

Jednocześnie przypominam, że uczniowie mogą korzystać z konsultacji ze wszystkimi nauczycielami w formie stacjonarnej- na terenie szkoły lub zdalnej- poprzez platformę TEAMS. Harmonogram konsultacji dostępny jest na stronie internetowej szkoły www.sp55.edu.gdansk.pl.

Jolanta Bocian