Trzynastka uczniów z klas IV-VI SP55 wykonała prace plastyczne na 6. Gdański Konkurs Plastyczny "Owoce i warzywa - jem to co smaczne i zdrowe" organizowany przez Pałac Młodzieży im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku. Prace wykonano różnymi technikami i na różnym formacie, zgodnie z regulaminem konkursu.

Uczniowie wykonali m.in.pracę na płótnie malowaną farbami akrylowymi, rysunek ołówkami, plakaty z wykorzystaniem różnych technik ( rysunek, wycinanka, plastelina), była też praca przestrzenna w formie lodówki zawierającej warzywa i owoce na półkach.

Na zdjęciach można zobaczyć niektóre z nich.

Lista Laureatów zostanie opublikowana na stronie internetowej pm.edu.gdansk.pl dnia 23 października 2019r. Wręczenie nagród odbędzie się 28 października 2019r. podczas uroczystej gali w Pałacu Młodzieży.

Mocno trzymamy kciuki za naszych uczniów.