1) Doceniamy, inspirujemy, motywujemy, rozwijamy każdego ucznia. Uczymy współpracy, odpowiedzialności, szacunku, kreatywności.

2) Jesteśmy szkołą jednozmianową – uczniowie klas I – IV kończą lekcje najpóźniej o 13.30, pozostali o 15.30.

3) Dla uczniów klas I-III w godzinach 06.30-17.00 prowadzimy kreatywne zajęcia świetlicowe, proponujemy też odpoczynek w Sali relaksu.

4) Posiadamy Kącik ciszy, w którym uczniowie mogą spędzać długie przerwy.

5) Rozpoczynamy naukę drugiego języka obcego (j. niemieckiego) już w klasie czwartej w wymiarze dwóch godzin w tygodniu

6) Już w klasach I-III będziemy uczyć KODOWANIA I PROGRAMOWANIA – cotygodniowe zajęcia w małych grupach.

7) W klasach VI-VIII prowadzimy matematykę w grupach międzyoddziałowych. Oferujemy dodatkową godzinę matematyki w klasach IV – VIII.

8) Realizujemy programy FITSCHOOL, FITKLASA oraz wiele innowacji pedagogicznych.

9) Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające jakość naszej pracy.

10) Zapewniamy opiekę psychologa, pedagoga, terapię pedagogiczną, logopedię.