REKRUTACJA 2024/2025

Zakończył się 1 etap rekrutacji.

W dniu 27.03 (środa) zostanie wywieszona lista wstępnie zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do SP55 oraz P23.

Kandydaci, którzy zostali zakwalifikowani od 3 kwietnia do 10 kwietnia potwierdzają wolę przyjęcia kandydata składając w sekretariacie szkoły „oświadczenie woli”

Jakie dokumenty należy złożyć:

1. 3,4,5,6 latki, które zostały wstępnie zakwalifikowane do P23 składają „deklarację dot. czasu pobytu dziecka” (znajduje się w plikach do pobrania bądź w sekretariacie)

2. I klasy oraz oddziały przedszkolne „zerówki” w SP55 – wstępnie zakwalifikowani składają „oświadczenie woli” (nie dotyczy dzieci „obwodowych”).

Dokumenty można złożyć w wersji elektronicznej bądź papierowej.

Poniżej pliki do pobrania:

Oświadczenie woli - klasy I

Oświadczenie woli - zerówki

Deklaracja dotycząca czasu pobytu dziecka

.

5+5 powodów, dla których warto uczyć się w Szkole Podstawowej nr 55

1) Doceniamy, inspirujemy, motywujemy, rozwijamy każdego ucznia. Uczymy współpracy, odpowiedzialności, szacunku, kreatywności.

2) Jesteśmy szkołą jednozmianową – uczniowie klas I – IV kończą lekcje najpóźniej o 13.30, pozostali o 15.30.

3) Dla uczniów klas I-III w godzinach 06.30-17.00 prowadzimy kreatywne zajęcia świetlicowe, proponujemy też odpoczynek w Sali relaksu.

4) Posiadamy Kącik ciszy, w którym uczniowie mogą spędzać długie przerwy.

5) Rozpoczynamy naukę drugiego języka obcego (j. niemieckiego) już w klasie czwartej w wymiarze dwóch godzin w tygodniu

6) Już w klasach I-III będziemy uczyć KODOWANIA I PROGRAMOWANIA – cotygodniowe zajęcia w małych grupach.

7) W klasach VI-VIII prowadzimy matematykę w grupach międzyoddziałowych. Oferujemy dodatkową godzinę matematyki w klasach IV – VIII.

8) Realizujemy programy FITSCHOOL, FITKLASA oraz wiele innowacji pedagogicznych.

9) Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające jakość naszej pracy.

10) Zapewniamy opiekę psychologa, pedagoga, terapię pedagogiczną, logopedię.

REKRUTACJA na rok szkolny 2024/2025

Rekrutacja do klas 1 oraz do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

rozpoczyna się 1 marca (piątek) i potrwa do 15 marca.

Odbywać się będzie przez stronę internetową:

KLASY 1:

Dodatkowe informacje - TUTAJ

PRZEDSZKOLA I ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE:

Dodatkowe  informcje - TUTAJ

ZAPRASZAMY!