Uczniowie KLAS PIERWSZYCH 21 czerwca 2023 wyjechali na wycieczkę autokarową do rolniczego parku rozrywki „Farma Alexa” w Charbrowie koło Łeby.

Oczywiście spotkali Alexa, pośpiewali z nim farmerskie piosenki i pobawili się edukacyjnie. Uczestniczyli w zajęciach ogrodniczych poznając uprawy ogrodowe i sadząc magiczną roślinę w doniczkę, którą wzięli do domu. Odgadywali zagadki w EskapeFarm w celu rozszyfrowanie łamigłówki. Korzystali z wielu atrakcji. Było wiele zabawy i przyjemności. Pogoda dopisała, jak na lato przystało. Nawet wszyscy korzystali ze zraszaczy wodnych. Pobyt na farmie zakończyliśmy ogniskiem z kiełbaskami w celu uzupełnienia spalonych kalorii. Miło minął czas spędzony na świeżym powietrzu. Szkoda, że tak szybko.