30 listopada nasze Przedszkole odwiedziła Bajanka, czyli Monika Skikiewicz . Z Bajanką przybyła również Kicia Kocia, najbardziej kochana przez naszych dzieci literacka kotka, bohaterka bajek Anity Głowińskiej.

Bajanka wraz z Kicią Kocią wprawiła dzieci w znakomity nastrój. Kreatywne warsztaty w czasie których były eksperymenty, zagadki, a także podróż samolotem wzbudziły ogromne zainteresowanie dzieci.  Nie zabrakło również unikalnych pieczątek. Jednak najważniejszym tematem spotkania z Bajanką i Kicią Kocią było przesłanie - Dobro zawsze do nas wraca" , dlatego powinniśmy często obdarzać ludzi wokół nas uśmiechem i serdecznym słowem. Na zakończenie dzieci otrzymały Dyplomy Przyjaciela Kici Koci.