Jak co roku przedszkolaki z BURSZTYNKA obchodziły swoje ŚWIĘTO! Zostało one ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dziecka. Radość i śmiech towarzyszyły maluchom w trakcie obchodów ich święta. I tak powinno być bo Janusz Korczak powiedział "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" !!!

W tym roku obchody Dnia Przedszkolaka obchodziliśmy pod haslem "Swobodna zabawa". Uroczystości  Dnia Przedszkolaka rozpoczęły się od zabawy tanecznej w naszej sali. Dzieci uczestniczyły w konkursach oraz miały możliwość malowania twarzy i zaplatania kolorowych warkoczyków. We wtorek braliśmy udział w zawodach sportowych z wykorzystaniem toru przeszkód. Radość i głośny doping dzieci świadczyły o wspaniałej zabawie. Kolejnego dnia nasza sala przedszkolna zamieniła się w salę kinową, gdzie dzieci  obejrzały film wybrany przez siebie. Oczywiście nie mogło zabraknąć popkornu i napojów. W ostatnim dniu obchodów naszego święta dzieci z grupy IV wykonały wspaniały tort, który ozdobił przedsionek naszego przedszkola.