WAŻNE!!!

(obowiązuje do 11 września)

1. Świetlica szkolna czynna jest w godzinach 06.30 – 17.00. Uczniowie uczęszczający do świetlicy wchodzą wejściem przy dyżurce szkolnej.

2. Dzieci z oddziałów przedszkolnych („0”) wchodzą wejściem przy dyżurce od godziny 07.00.

3. Uczniowie klas I – III wchodzą na teren szkoły głównym wejściem zgodnie z planem lekcyjnym podanym przez wychowawców klas.

Wychodzą natomiast wyjściem przy sali gimnastycznej. Rodzice czekają na dzieci na boisku.

4. Uczniowie klas IV – VIII, rozpoczynający zajęcia o godzinie 08.00, wchodzą na teren szkoły od godziny 07.40 dwoma wejściami:

- GŁÓWNE WEJŚCIE – klasy: 5A, 6A, 6D, 7A, 7B, 7C, 7D, 8B;

- WEJŚCIE PRZY SALI GIMNASTYCZNEJ – klasy: 4A, 4B, 5B,     6B, 6C, 8A, 8C.

Tą samą drogą uczniowie opuszczają szkołę po skończonych lekcjach.

5. Uczniowie rozpoczynający lekcję o godzinie 08.55
i później wchodzą na teren szkoły w trakcie przerwy poprzedzającej lekcję WEJŚCIEM GŁÓWNYM.

6. Do budynku szkoły mogą wejść jedynie rodzice/opiekunowie oddziałów „0” (cały rok szkolny i tylko do dyżurki woźnych ) oraz klas I (do końca września b.r. i tylko do dyżurki woźnych). Wszyscy muszą mieć zasłonięte usta i nos, zdezynfekowane ręce i zachowywać bezpieczny dystans min. 1,5m.

Inne osoby mogą wejść na teren szkoły po wcześniejszym uzgodnieniu z Dyrektorem lub innym pracownikiem szkoły.